Termín konání:

Fórum Francesco Economy CZ/SK, které vzniklo v návaznosti na celosvětovou iniciativu Francesco Economy,  uspořádalo 9.2.2021 videopřednášku na téma Etický marketing a reklama. Hostem byl Jaro Zacko, spoluzakladatel TRIAD Advertising, jedné z nejúspěšnějších reklamních agentur v českém a slovenském prostředí.

Je reklama opravdu špatná? Proč ji tak mnozí vnímají? Jak dělat marketing a reklamu zodpovědně? Lze to vůbec? Podle zkušeností nejlepších marketérů to možné je a pro dlouhodobý úspěch je to dokonce nezbytné. Na tomto setkání Fóra Františkovy ekonomie se diskutovalo s Jarem Zackem na téma etické reklamy a možnostmi, jak v této oblasti aplikovat principy Františkovy ekonomie. Moderátorem byl Štefan Hric z CREATIVE PRO. (originální text ve slovenštině naleznete na YouTube v popisku pod videem)

Záznam můžete zhlédnout zde.

Následující diskuze pořádaná Francesco Economy CZ/SK na téma Ekologie vs. Ekonomie - jak se to týká mě? se uskuteční v úterý 9.3. od 19. hod. Hostem bude RNDr. Hana Čížková, CSc., moderátorem Štefan Hric. Více informací nalzenete na Facebookové události.